10:55
איך להפשיט קנטה

שבעה דברים חשובים להסרת הקנטה:

- עזוב את שלב ההכחשה (הקנטה פרסומי)

- הימנע מבלבול עם הבטחות ברורות ופתוחות

- קיצור הצהרת כוונות

- תעדוף היכן אתה צריך לנקוט פעולה

- המשיכו להחמיא לקהל היעד כקבוצה עם מגוון רב ככל האפשר, לפני שמזכירים מתחרים בנפרד נערות ליווי בקריות

-"הצדיק את עצמך" על ידי הסבר כיצד הקהל שלך מתעניין במה שאתה עומד להציע לו. אל תראה להם סתם כדי שיוכלו להשתמש בדמיון שלהם. זה למי שרוצה את הפרטים, אבל עדיין לא מחויב.

מדוע הקנטה היא הרגל רע? התחזיות אומרות שבקצב הנוכחי, תוכן למבוגרים יהווה 99% מהאינטרנט עד 2020. מה שמדאיג בעיקר הוא שאנחנו לא מדברים כאן רק על תמונות, אלא גם על יותר ויותר סרטונים.

לכך יהיו השפעות שליליות על המרקם החברתי, במיוחד על ילדים, ויוביל לעלייה בשיעורי הפשיעה. אפילו אמות המידה המוסריות ייפסלו כשהחברה הופכת לחושנית, גשמית ונהנתנית. אחריות מצד יחידים תתפורר כאשר יש הצדקה מרומזת לכל סוג של התנהגות או ביטוי אנושיים.

מה שבעלי אתרים צריכים לעשות בנוגע למצב זה ניתן להצליב ממאמר קודם שפרסמתי באתר של Springer Nature בשם "איזון בין חופש לאחריות: אסטרטגיות לטיפול בפורנוגרפיה ברשת בדרום קוריאה"

חשיבה יתר וניתוח יתר של כל תנועה עלולים להוביל לתסכול ודימוי עצמי נמוך. תקורה צריכה להיות נקודת המוצא של הוגים, לא נקודת ההגעה האחרונה. https://israel-lady.co.il/נערות-ליווי-במרכז/|https://israel-lady.co.il/%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96/

על ידי כך שאתה יודע איך להפשיט את הקנטות, אתה תהיה מוגן יותר כשאתה שוקל את מה שמישהו אומר לך באופן מיידי.

הקנטה המושלמת היא פשוטה לקטגוריה: מי שבטוח מספיק בעצמו לעולם לא יתחבט על מה שעבר עליו כדי להגיע למקום שבו הוא נמצא היום או לשיר את השבחים שלו, לא משנה כמה הם טובים. הם יודעים שערך הוא משהו שמפתח שעות נוספות, לא משהו שניתן לספר במהירות כמו קורות חיים או לשקף רק מבחירות העבר שלך. הקנטה מושלמת תענה על כל שאלה בפשטות ובדיוק לפני שיצאו לחופשה בביטחון, בעוד שמי שאוהב לדבר יותר מדי עשוי לענות על השאלות האלה עם כל כך הרבה פרטים שקשה למאזינים לראות דרך המיקרופון נשיקות וחיות מחככות באף מאחוריהם. בהנחה שמשהו כבה

Просмотров: 68 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar