10:56
איך עושים ריקודי בטן

ריקודי בטן הם דרך נהדרת לתבל את ליל הדייטים!

רקדנים יכולים להתחיל בעמידה עם הברכיים כפופות וכפות הרגליים חלקן יחד. לאחר מכן על הרקדן למצוא את המרכז הטבעי שלו. הזרועות בדרך כלל צריכות להיות תלויות מול הבטן כשהן נאחזות במיכל מלא במטבעות או אפילו כוסית מלאה במים, שנועדה לעזור למרכז שלהן להישאר שקט ולהיות דומם. למד לרקוד עם מוזיקה אתנית, נסה מהלכים חדשים שאתה רואה רקדנים אחרים עושים ותהנה!

אנחנו צריכים להימנע מלנסות מסיחים כמו מוזיקה מודרנית פופולרית עם הרבה בס, למשל. במקום זאת, אנו מעודדים להפנות את האף כלפי מעלה על כל בס פוטנציאלי ממקורות אחרים - אפילו ילדים שצוחקים או משחקים בקול רם יספיקו כדי לשבור את הריכוז בקצב נוהם הבטן שרקדניות בטן רבות אוהבות להשתמש בו לצורך מיקוד שמיעתי.

דמות מצוינת היא תכונה שכל אישה שואפת שתהיה לה. אבל אם אתה לא נולד עם זה, כל תקווה לא אבדה כי יש דרכים שאתה יכול לעשות ריקודי בטן ולעבוד על זה. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/|https://romantik69.co.il/נערות-ליווי-בתל-אביב/

ריקודי בטן בדרך לדמות סקסית

https://www.bustle.com/articles/60856-how-to-dance-for-a-sexy-figure

למרות שהנושא של איך לעשות ריקודי בטן מכוסה במספר מקורות תקשורתיים, המאמר של Bustle נותן הוראות צעד אחר צעד על מה מרגיש נכון ומה עובד הכי טוב עבור כל רמות הכושר.

שלבים בסיסיים בריקוד בטן

האמור לעיל הוא רשימה של כמה מהשלבים הבסיסיים בריקוד בטן. השלבים המתקדמים יותר קשים יותר לשלוט ודורשים לא רק שרירי ליבה חזקים אלא גם רמה גבוהה של מתיחה. עם סבלנות ותרגול, אתה יכול להתיידד עם האמנות הפרובוקטיבית הזו.

סיבוב ירך:

שכב על הגב עם הברכיים כפופות וכפות הרגליים שטוחות על הקרקע. הנח את הראש, הכתפיים והזרועות שלך שטוחות על הרצפה לנוחות. הפעילו את שרירי הליבה על מנת לייצב את הגב התחתון. גוף איור שמיני: שחרר את הצוואר שלך, הפעל את שרירי הבטן שלך, נשוף תוך כדי שאתה מביא כל יד מאחורי ברך אחת כמה שיותר קרוב מתחת לישבן מבלי להתכופף קדימה ואז שאפו תוך כדי החזרת כל יד קדימה דרך תשעה חורים לפני הירכיים. (שמונה חורים שנוצרו בידיים סביב הברכיים). רגליים זחילה: סובב בעדינות את הירכיים (סיבוב חיצוני) על ידי הוצאת האגן מהמושב המרופד תוך סיבוב הגו הרחק מהישיבה נערות ליווי במרכז

בשבת הקרובה אני הולך ללמד סדנה איך לעשות ריקודי בטן.

נתחיל בלימוד היסודות, עם תרגילים ותרגול לפני שנעבור לטכניקות מתקדמות יותר כגון שימי, גלילי בטן ותנועת ירכיים. תלמדו גם ארבעה סגנונות שונים של תנועות ריקוד - הרוק האיטי והחינני, מתמוך הברודסוויי עם שימי כתפיים, הליכת הצ'ה צ'ה המהירה עם ירכיים פופר וגבשושיות או אז זרימה איטית מצרית עם הרמת ירכיים.

הסדנה עולה 5 פאונד בלבד ונמשכת שעה. זה יתקיים בחדר 2 בחנות הספרים Three Squirrels במרכז העיר סנדרלנד.

ישנם שלושה סוגים של תנועות ריקוד המעורבות בריקודי בטן. אלו הן תנועת הירך, תנועת המותניים, כמו גם תנועת החזה. העין חשובה גם כי היא יכולה להפגין את עצמך וגם להוסיף לתנועות.

ריקודי בטן הם לא רק מחוות; זה על הכל. תנועות לריקודי בטן זקוקות לצורה מעגלית, לרוב תנוחה מעוקלת דמוית בלרינה או על קצות האצבעות. אם אדם לא מרכז את זרימת האוויר שלו, ירך וחזהו של האדם היו נפולות ללא תמיכה.

סרטון הדרכה המתיימר ללמד גברים כיצד לרקוד בטן מייצר הרבה תגובה מקוונת בגלל הכותרת שלו, "רקדן בטן חדש" בשיעורי ריקודי בטן יצירתיים שלי.

אנשים מתלוננים שהכותרת לא כוללת נשים ואוכפת סטריאוטיפים מגדריים. התיאור של יוטיוב, שהיה מדור התגובות האזרחיות יותר, אומר "זה מיועד בעיקר לגברים שמעוניינים לתקשר עם בני זוגם על בסיס אישי - אבל גם רוצים לעסוק גם בקבוצות בית ובקהילות שבהן אני מורה . זו רק הדגמת כיתת מבוא. שיעורים נוספים ופרטים בקרוב!"

הסרטון מראה כיצד להשתמש באגן ובידיים תוך כדי לימוד על ידי ג'פרי א. לואיס שמזהה את עצמו כמנחה גבר.

הוא מתעקש שהוא מקבל בברכה את כל המגדרים, אך ייתכן שהמוצר אינו מיועד לאלה מחוץ למגזר שוק היעד שלו של גברים וקבוצות אחרות המורכבות מגברים.

Просмотров: 73 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar